Refurbish Two-Bedrooms Flat

  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 1 bed

Refurbish Two-Bedrooms Flat appartement|Refurbish Two-Bedrooms Flat ligt op 25 minuten loopafstand van de Hof van Beroep van Lyon en op circa 900 meter afstand van Croix-Rousse metrostation.

Refurbish Two-Bedrooms Flat appartementen hebben een kleedruimte en zijn ingericht met een bank en een bureau en voorzieningen zoals een TV en een flatscreen TV met satellietzenders om van te genieten. Rookmelders maken deel uit van de veiligheidsvoorzieningen op de kamer. Bedden met veren kussens, niet-allergene kussens en anti-allergische zachte of harde kussens zijn er beschikbaar. Het appartement heeft een inloopdouche, een apart toilet en een wastafel voor uw comfort. Daarnaast vindt u er badlakens.

In de keukenruimte kunt u gebruik maken van een magnetron, een waterkoker en een koelkast. Met een aanbod van Mediterrane gerechten ligt Au Bon Beurre op 7 minuten wandelen ervandaan.

Het appartement is vrij dicht bij Aux enfants du Rhone defenseurs de la Patrie gelegen. Het Museum voor moderne kunst van Lyon ligt op 19 minuten wandelen van de accommodatie. Het dichtstbijzijnde vliegveld is Lyon-Bron, gelegen op 15 km van het appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Refurbish Two-Bedrooms Flat Lyon
Le Poetique - Charming Flat - Lyon 4Th
Mobiele prijsaanbieding

Le Poetique - Charming Flat - Lyon 4Th

104 m van de accommodatie
Guestready - Bel Appartement Croix-Rousse
Mobiele prijsaanbieding

Guestready - Bel Appartement Croix-Rousse

195 m van de accommodatie
USD 100 USD 90
per nacht
Guestready - Beau Sejour A La Croix-Rousse
Mobiele prijsaanbieding

Guestready - Beau Sejour A La Croix-Rousse

292 m van de accommodatie
USD 73 USD 66
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Lyon-Bron
    11 km

    Treinstations

    Part Dieu Railway Station
    2,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Wastafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV
    • CD-speler

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Licentienummer6938412484881
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Refurbish Two-Bedrooms Flat apartment geplaatst?
      Refurbish Two-Bedrooms Flat apartment ligt naast Traboules du Vieux Lyon.
    • Hoeveel kost het om bij Refurbish Two-Bedrooms Flat apartment te verblijven?
      De huurprijs van Refurbish Two-Bedrooms Flat apartment is €108.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Refurbish Two-Bedrooms Flat apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Refurbish Two-Bedrooms Flat apartment zijn onder andere fontaine Bartholdi, Théâtre des Célestins, Mur des Canuts.
    • Welke luchthaven is het dichtst bij Refurbish Two-Bedrooms Flat apartment?
      Refurbish Two-Bedrooms Flat apartment is gelegen binnen 15 km van de luchthaven Lyon-Bron.
    • Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij het appartement?
      Het dichtstbijzijnde metrostation Croix-Rousse bevindt zich binnen 600 meter van het appartement.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Aromatic en le jardin des dombes restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een wasmachine in Refurbish Two-Bedrooms Flat apartment beschikbaar?
      Ja, er is een wasmachine bij Refurbish Two-Bedrooms Flat apartment.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Lyon-Bron
    11 km

    Treinstations

    Part Dieu Railway Station
    2,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Refurbish Two-Bedrooms Flat Lyon

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten